מי אנחנו?

אנחנו סשה ולב מ-The Box Ashkelon והמטרה שלנו היא לעזור לכם להשיג את תוצאות הכושר שתמיד חלמתם עליהם באמצעות פיתוח היכולות הספורטיביות שלכם.

המטרה שלנו

להכין אתכם לכל אתגר בחיים ולהביא אתכם לרמת הכושר הגבוהה ביותר אליה אתם יכולים להגיע – כושר אמיתי, בועט ולא מתפשר. לגרום לגוף שלכם לנוע ללא מגבלות וקושי ולעמוד בכל אתגר שהחיים יציבו בפניכם.

מה ה-אני מאמין שלנו?

אנחנו מאמינים שהתמקדות בתחום כושר אחד לא מעידה על רמת הכושר האמתית שלכם. ככל שתשלטו ביותר יכולות, צורות אימון ושיטות כושר כך רמת הכושר שלכם תהיה גבוהה יותר.

אצלנו בThe Box Ashkelon- כל אימון שונה מקודמו, הגיוון הוא אינסופי וכמות היכולות שתלמדו ידהימו אתכם בכל פעם מחדש. אתם תופתעו ממה הגוף והנפש שלכם מסוגלים לבצע.

הייחודיות שלנו

CrossFit Ashkelon הוא מועדון הקרוספיט הרשמי היחיד באשקלון וחלק מקהילה בינלאומית ענקית שמונה מעל עשרת אלפים מועדונים ברחבי העולם. המועדון בעל הכשרות וסטנדרטים המקובלים במועדוני CrossFit ברחבי העולם.

CrossFit היא השיטה היעילה ביותר להשגת כושר גופני אמיתי ובה משתמשים כשיטה הרשמית לאימון לוחמי צבא ארה“ב.

זה הזמן להיכנס לכושר

אם אתם כבר שנים מנסים להגיע לתוצאות ולא מצליחים, עם מוטיבציה לתקופות קצרות, משתעממים מכל השיטות הקיימות ורוצים שמישהו ידריך אותם ברמה גבוהה, ביחס אישי ובגיוון אינסופי, אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו את כל החבילה, בתנאי שתראו משמעת, רצינות ותעבדו קשה בשביל לשפר את הכושר שלכם.

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם

עם כל המידע על המנויים והמסלולים השונים​

דילוג לתוכן